Paul Volther pinnstolar

291333

STOLAR, 4 st, 1900-tal, svartlackerade, Paul Volther, Danmark, modell J 46, tillverkade av FDB, sitthöjd 44 cm

Färbortfall och slitage

Rum 12

Paul Volther pinnstolar

Budhistorik (16 bud)
1677571
1677586
1 900
1677571
1 800
1677566
1 700
1671312
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.