Åbotryck Winter 1670

291332

ÅBOTRYCK, Johanne Winter 1670, "Comoedia Josephi Stylo Terentiano a Cronelio Schonaeo Goudano, quondam Gymnsiarcha Harlemensi, Conscripta, 16x10

Skador, slitage

Böcker/Kartor

Monter 12

Åbotryck Winter 1670

Budhistorik (25 bud)
1673192
4 400
1677855
4 200
1673192
1 800
1672843
1 700
1672843

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.