Väderkvarn i månljus oljemålning

291325

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Väderkvarn i månljus, signerad C Setter, olja på pannå, 27,5x34,5 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Budhistorik (8 bud)
1677079
1672846
1677078
1672846
1671743
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.