Thonet stolar

291320

STOLAR, 3+2, 1900-talets början, 3 st märkta Thonet, 46 resp 49 cm

Omfattande skador och slitage

Rum 5

Thonet stolar

Budhistorik (6 bud)
1672727
550
1665817
500
1671801
450
1665817
1671800

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.