Stolar 6 st

291313

STOLAR, 6 st, 1900-tal, Thonet typ, vitlackerade, sits och ryggbricka i rotting, sitthöjd 47 cm

Färbortfall, skador

Rum 12

Stolar 6 st

Budhistorik (1 bud)

1669969
2015-02-03 21:33:44

2015-02-08 kl 15:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.