Gösta Werner

291312

WERNER, Gösta (1909-1989): S/S Schenectady, New York, signerad och daterad Gösta Werner 1968, blandteknik på papper, ca 47x40 cm
Utställningsetikett a tergo från Liljevalchs Vattenlandskap 1990

Rum 11

Gösta Werner
Budhistorik (3 bud)

1684708
6 000
1684707
5 400
1671995
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.