Ljunggren litografi båtmotiv

291310

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Hamnmotiv om vintern, signerad R. Ljunggren, 280/300, original litografi, provtryck, ca 31x50 cm, ramad

Fack 1

Ljunggren litografi båtmotiv
Budhistorik (21 bud)
1676373
1 600
1676370
1676364
1 400
1676366
1 300
1676364

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.