Speldosa 1800-tal

291308

SPELDOSA, 1800-tal, med rulle klockspel, Tremolo Zither, 6 melodier av bl a "Edelweis", lock med intarsia, invändigt glaslock, höjd 17, 55x25 cm, nyckel saknas
Skador:

Fungerar. Slitage

Diverse

Rum 8

Speldosa 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1675553
1673928
2 600
1673927
2 400
1673926
1670977
500

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.