Erik Höglund glasrelief

291291

RELIEF, glas, Erik Höglund, gjuten med figurer, signerad och daterad Erik Höglund 1980, Sweden numrerad 9/100, ca 30x40 cm

Nagg

Glas, Konstglas

Rum 7

Erik Höglund glasrelief

Budhistorik (17 bud)
1676084
1 600
1668607
1668607
1 400
1676083
1 300
1668607

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.