Okänd konstnär målning

291282

OKÄND KONSTNÄR (1900-tal): Utan titel, signerad och daterad på baksidan -87, blandteknik på duk, 28x35 cm.

Slitage, repor

Monter 11

Okänd konstnär målning

Budhistorik (4 bud)

1676324
1676279
1674632
850
1665056

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.