Axel Hilleström akvarell

291272

HILLESTRÖM, Axel (född 1874): Marint motiv, signerad och daterad Axel Hilleström 08, akvarell, ca 34x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Axel Hilleström akvarell

Budhistorik (24 bud)
1676801
1 700
1676811
1 600
1676801
1676806
1 400
1676801
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.