Rune Jansson oljemålning

291270

JANSSON, Rune (född 1918): "Fyrdelat med markeringar", signerad och daterad Rune Jansson -63, olja på duk, ca 37x48 cm

Rum 4

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1671770
3 200
1664267

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.