Skåp rokoko

291265

SKÅP, 2-delat, 1700-tal, furu, beslag i mässing, höjd ca 195, 123x51 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, renoverat, kompletterat, ytskador, skev dörr (mkt svårlåst).

Rum 17

Skåp rokoko

Budhistorik (9 bud)
1675988
2 600
1664985
2 400
1664882
1664983
1664882
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.