Bokskåp sengustavianskt

291263

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-tal, gustaviansk stil, furu, underskåp med räfflade dörrar, total höjd ca 216, 118x35 cm

Nyckel finns att avhämta vid vid Utlämningen, renoverat, kompletterat, ytskador

Rum 2

Bokskåp sengustavianskt

Budhistorik (48 bud)
1676197
20 000
1676204
20 000
1676197
19 500
1676201
19 500
1676197
19 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.