Dmitri A. Benckendorff, akvarell

291260

BENCKENDORFF, Dmitri Alexandrovich (Ryssland, 1845-1919), tillskriven: "Man med paraply", signerad, akvarell på papper, 41x25 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Budhistorik (11 bud)
1665023
2 600
1665405
2 400
1665023
1664371
1664371
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.