Matsalsgrupp

291258

MATSALSGRUPP, bestående av stolar, 6 st, skåp höjd 173, 105x43, bord höjd 74, 105x96 med 2 st iläggsskivor vardera 50

Slitage, baksida av iläggskiva med skador

Rum 7

Matsalsgrupp

Budhistorik (23 bud)
1676267
1676266
3 200
1676264
1676263
2 600
1676157
2 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.