Mosse Stoopendaal, Störd beckasinjakt

291256

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Störd beckasinjakt, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1934, olja på duk, 69 x 56 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (18 bud)
1676669
7 200
1676565
7 000
1676565
6 400
1676468
6 200
1676468
6 000

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.