Maurice Blanchard gouache

291255

BLANCHARD, Maurice (1903-69): Motiv från Montmartre, signerad och daterad Maurice Blanchard -53, gouache, ca 23x32 cm

Rum 4

Maurice Blanchard gouache

Budhistorik (26 bud)
1672932
1672857
1672931
1 900
1672857
1 800
1672930
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.