Spelbord 1800-talets andra hälft

291245

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svaravde ben, inredning med grön filt, medföljande marker, höjd ca 77, 88x43 cm

Bruksslitage, fanérskador

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

1675982
1675829
1675658

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.