Dawid (Björn Dawidsson) fotografi

291241

DAWID, Björn Davidsson, (född 1949): "9201", 1988 - ur serien Dagram, signerad och daterad på baksidan Dawid 1988, vintage, ektachrome, 54x43 cm.

Fuktskadad, vågigt papper.

Konst, Fotografi

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

1676284
550
1668035

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.