Snedklaffsekretär sengustaviansk

291239

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, furu, betsad, förgyllda beslag, inredning med beslag av lejonmaskaroner, höjd ca 100, 100x43 cm

2 draghandtag utbytta till knoppar, ett draghantag i inredningen saknas, nyckel saknas, bruksslitage, skiva med spricka

Rum 12

Budhistorik (3 bud)

1677073
1664978
1664239

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.