Amerikanska skor 1929

291228

SKOR, 1 par, W.L. Douglas, stämplade 1929, svart satin med broderade spännen, storlek ca 38

Smärre bruksslitage

Fashion

Monter 11

Amerikanska skor 1929

Budhistorik (7 bud)
1676211
550
1673079
500
1676208
500
1673079
450
1676203

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.