Samtida konstnär

291226

PALOTAI, Gabor (Ungern, född 1956): Klippfigur, signerad och numrerad 24/200, litografi/collage, 49x32 cm

Rum 4

Samtida konstnär
Budhistorik (2 bud)

1676868
1676392

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.