Saltkar i silver

291218

SALTKAR, 3 st, silver, Birmingham 1890-tal, med blå glasinsatser, rokokostil, längd 6 cm , vikt ca 97 g

Bucklor

Silver

Monter 10

Saltkar i silver

Budhistorik (9 bud)
1675464
750
1672113
700
1672113
550
1664315
500
1663772
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.