Hasse Hasselgren olja

291209

HASSELGREN, Hasse (1933-2002): "Öde landskap", signerad och daterad 80, duk, 116x89 cm

Fack 3

Hasse Hasselgren olja

Budhistorik (1 bud)

1668213
2015-02-02 20:22:55

2015-02-08 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.