Hasse Hasselgren

291206

HASSELGREN, Hasse (1933-2002): "Une Necropole", signerad och daterad -71, duk, 92x66 cm

Ytslitage

Fack 18

Hasse Hasselgren

Budhistorik (4 bud)

1676311
1675901
1668187
1665896

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.