Målningar 1 par

291205

STEEN Jan (hans art, 1800-tal): 1 par, kulspel och bågskytte, bär signatur, ca 15x25 cm

Torrsprickor, smärre ytskador

Rum 14

Målningar 1 par

Budhistorik (37 bud)
1676059
8 800
1676056
8 600
1676054
8 400
1676038
8 200
1676053
8 200

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.