Antonio de Velez akvarell

291204

DE VELEZ, Antonio (Spanien,1905-1969): "Brasilea", signerad, akvarell, 52x64 cm

Antonio de Velez akvarell

Budhistorik (1 bud)

1671064
2015-02-04 17:38:18

2015-02-07 kl 10:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.