Målning

291203

MONOGRAMISTEN RVP (samtida): Komposition i blått, signerad och daterad a tergo RvP -91, duk, 115x88 cm

Smärre krackeleringar

Rum 5

Målning

Budhistorik (1 bud)

1666845
2015-02-01 21:37:25

2015-02-08 kl 15:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.