Jockum Nordström litografi

291202

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, 250, litografi, 60x85 cm

Rum 1

Jockum Nordström litografi

Budhistorik (5 bud)
1675979
1675437
3 400
1675274
3 200
1666586
1666585

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.