Vitrinskåp hurts Karl Andersson & Söner

291200

VITRINSKÅP, HURTS, Göran Malmwall för Karl Andersson & Söner, Huskvarna, "KA72", lackerat i engelsk rött, beslag i vitmetall, hyllplan i glas, skåpets mått höjd ca 202, 40x30, hurtsens mått höjd 86, 80x35 cm

Slitage, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg

Rum 7

Budhistorik (16 bud)
1676902
1676487
1676901
1 900
1676487
1 800
1676342
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.