Tissot kronograf

291199

TISSOT, herrarmbandsur, 1970-tal, stålboett, Navigator, kronograf, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, stålarmband, cal: 7734, boett nr: 40522, diameter 40 mm

Repor och slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Tissot kronograf

Budhistorik (8 bud)
1675825
1675555
1674833
1 900
1674833
1669133
1 400

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.