Kjartan Slettemark blandteknik i plexilåda

291195

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Kjartan Slettemark", signerad och daterad Kjartan -88. Blandteknik monterad i plexi, 81 x 63 cm.
PROVENIENS: Galleri Göran Engström, Stockholm - inköpt 1988

Slitage, damm, smuts.

Rum 17

Budhistorik (11 bud)
1678284
3 800
1678280
3 600
1678283
3 400
1678280
2 400
1678282

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.