Vitrinskåp Karl Andersson & Söner

291193

Slitage, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg

Rum 6

Budhistorik (20 bud)
1676932
1 900
1676929
1 800
1676928
1 700
1676925
1 600
1676921

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.