Vitrinskåp Karl Andersson & Söner

291190

Slitage, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg

Rum 7

Budhistorik (27 bud)
1676950
3 200
1676948
1676945
2 800
1676947
2 600
1676945
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.