Vitrinskåp Karl Andersson & Söner

291189

Slitage, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
1676271
900
1676274
850
1676271
500
1676181
450
1675905

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.