Lornjett 18 k guld

291186

LORNJETT, 18 k guld, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, Sverige, märkt 119, bär även otydliga stämplar, total vikt ca 24 g

Defekt glasögonhalva, div delar ej i guld

Guld/Smycken

Kundcenter

Lornjett 18 k guld

Budhistorik (14 bud)
1685208
1682023
3 800
1685055
3 800
1682023
3 600
1685050
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.