Vitrinskåp Karl Andersson & Söner

291184

Slitage, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1676027
1 700
1674506
1 600
1676026
1674506
1676025

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.