Tissot herrarmbandsur

291178

TISSOT, armbandsur, 1970-tal, stålboetter, automatiska urverk, datum, plexiglas, Seastar Seven resp Seastar, diameter 34-37 mm

Armband ej original, repor och slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Tissot herrarmbandsur

Budhistorik (11 bud)
1675379
1676173
950
1675379
750
1676150
700
1675379
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.