Marianne Timander Korth

291177

MARIANNE TIMANDER KORTH (född 1939): Torso, signerad och daterad M Timander Korth 1981, collage/blandteknik, ca 69x51 cm

Fack 12

Marianne Timander Korth
Budhistorik (3 bud)

1673780
1676111
1673780

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.