Certina herrarmbandsur

291175

CERTINA, armbandsur, 1970-tal, Argonaut samt DS-2, automatiskt urverk samt manuell, plexiglas, datum, stålboetter, diameter 36-37 mm

Glas med repor, ej originalarmband, slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Certina herrarmbandsur

Budhistorik (4 bud)

1676347
500
1676081
450
1676081
1666849

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.