Kvinnoporträtt oljemålning

291150

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 41x32 cm

Färgbortfall

Tavelvagn 1

Kvinnoporträtt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1676785
600
1674973
550
1670083
500
1674971
500
1670083
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.