Toilettbord med spegel Karl Johan

291147

TOILETTEBORD med SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, fanérat i mahogny, höjd 160, 120x53 cm, nyckel finns

Ytskador och sprickor

Rum 6

Budhistorik (24 bud)
1676756
1676754
2 800
1676746
2 600
1676744
2 400
1676733

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.