Tissot armbandsur

291145

TISSOT, herrarmbandsur, stålboett, 1970-tal, Navigator, mekaniskt urverk (manuell), alarm, datum, stålarmband, diameter 37 mm

Glas med smärre repor, armband sannolikt ej original

Klockor/Ur

Kundcenter

Tissot armbandsur

Budhistorik (17 bud)
1676676
2 800
1676686
2 800
1676676
2 600
1676652
2 400
1676647

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.