Skåp Karl Andersson & Söner

291144

Slitage, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg

Möbler, Design

Rum 6

Skåp Karl Andersson & Söner

Budhistorik (11 bud)
1676906
1676460
950
1676425
900
1676346
850
1675647

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.