Ulysse Nardin herrfickur

291141

FICKUR, silver, 1900-talets första hälft, Ulysse Nardin, emaljtavla med arabiska siffror, breguetspiral, svanhals, verk nr: 67189, boett nr: 318769, diameter 51 mm

Slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Ulysse Nardin herrfickur

Budhistorik (32 bud)
1676660
4 600
1676659
4 400
1676656
4 200
1676658
1676656
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.