Jenny Nyström akvarell

291127

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Flicka i skjul, monogramsignerad JN, akvarell, ca 25,5x14 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 10

Jenny Nyström akvarell

Budhistorik (15 bud)
1676185
3 200
1675629
2 800
1675628
2 400
1675368
1673880

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.