Lena Cronqvist färglitografi

291125

CRONQVIST, Lena (född 1938): Ur "Ett drömspel", signerad, 36/170, färglitografi, 71x51 cm

Fack 6

Lena Cronqvist färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1675269
450
1673405
1665857
1665345

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.