Lars Melander

291118

LARS MELANDER Lars (född 1939): "Solblomma", signerad och daterad Lars Melander 1991, ea, färglitografi, bildmått ca 61x66 cm rammått 86x88 cm

Fack 6

Lars Melander
Budhistorik (1 bud)

1675916
2015-02-07 12:19:14

2015-02-07 kl 14:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.