Olle Kåks

291117

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 38/80, färglitografi, 70X50 cm

Fack 3

Olle Kåks
Budhistorik (16 bud)
1675608
1675644
1 400
1675608
1 300
1675616
1675608

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.